Najúžasnejší manželia podľa znamenia. S týmito mužmi sa budete mať ako v raji a naopak, toto sú najhorší manželia podľa znamenia

Zdieľať
Najúžasnejší manželia
Najúžasnejší manželia podľa znamenia. S týmito mužmi sa budete mať ako v raji a naopak, toto sú najhorší manželia podľa znamenia Foto: depositphotos.com

Niektoré znamenia sú výbornými rodičmi, niektoré zase výbornými milencami. Niektoré znamenia však podľa astrológov obsahujú najviac kompatibility s ostatnými znameniami a vládnu predpoklady umiestniť sa na najvyššom stupni rebríčka najlepších manželov. Ktoré sú to?

Rak (22.6. – 22.7.)

Muži narodení v znamení Raka sa radia na prvé miesto v rebríčku dokonalý manžel. Milujú domov a úplne všetko, čo je s ním späté. A to je hlavne rodina, starostlivosť nielen o ňu, ale aj o svojich blízkych. Nemôžu žiť bez silného citového zázemia. Manžel Rak dokáže svoju ženu, ktorá má trápenie, hodiny a hodiny počúvať a potom jej poskytnúť pochopenie a tie najlepšie mienené rady.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Manželstvo s mužom narodeným v znamení Váh bude veľmi harmonické. Tento muž netúži po nejakých výstrelkoch, ktoré by akýmkoľvek spôsobom mohli otriasť pevnými základmi jeho vzťahu. Manžel Váha je jedným z najláskavejších mužov horoskopu, pre svoju ženu urobí všetko, čo jej na očiach vidí a vždy sa pri tom správa ako pravý muž s noblesou.

muž so ženou
Najúžasnejší manželia podľa znamenia. S týmito mužmi sa budete mať ako v raji Foto: www.gettyimages.com

Baran (21.3. – 20.4.)

Aj keď Barani radi zažívajú vzrušenie a sú spontánni, v otázke manželstva sú tradičný. Keď muž Baran miluje ženu, je to so všetkým, čo k tomu patrí. Manželstvo môže občas vyzerať ako talianska domácnosť, ale manžel narodený v znamení Barana je verný, vysoko lojálny k svojej rodine a vždy sa ju bude snažiť po všetkých stránkach perfektne zabezpečiť.

Kozorožec (22.12. – 20.1.)

Za ľadovou tvárou mužov narodených v znamení Kozorožca sa skrýva nefalšovaná vrelosť. Manželstvo s Kozorožcom bude naplnené hlbokým porozumením, stabilitou a spoľahlivosťou. Manžel Kozorožec sa vždy vynasnaží svojej žene vyjsť v ústrety, aby jej nič neschádzalo a mala s ním pohodový život. Vie úplne bezkonkurenčne vytvoriť pre ženu pocit absolútneho bezpečia.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Muži Ryby sú veľmi oddanými manželmi. Pomôžu bez zbytočných rečí svojej žene so starostlivosťou o domácnosť, stihnú vyrobiť po príchode z práce deťom bábkové divadlo a večer sa pri pohári vína rozprávať o nesmrteľnosti chrobáka. Manželia Ryby sú citliví pohodári so všetkým, čo k tomu patrí.

Zdroj: www.marriage.comwww.diariofemenino.com

Najhorší manželia podľa znamenia. Pozor na tieto 3

manželia
Najhorší manželia podľa znamenia. Pozor na tieto 3 Foto: www.freepik.com

Či sa vám to páči, alebo nie, astrológia môže mať vplyv na vaše vzťahy. Niektoré znamenia sú jednoducho kompatibilnejšie ako iné. V tomto článku sa pozrieme na tri znamenia, ktoré by mohli mať problémy vo svojich manželstvách a partnerských vzťahoch.

Baran (21. marca – 19. apríla)

Barania sú známi pre svoju impulzivitu a nezávislosť. Majú tendenciu brať veci do vlastných rúk a nemajú radi, keď sú obmedzovaní. To môže viesť k problémom vo vzťahu, najmä ak ich partner preferuje väčšiu stabilitu a kontrolu. Barani potrebujú partnera, ktorý je ochotný ich nechať voľne dýchať, ale tiež je schopný ich držať na uzde, keď to bude potrebné.

Blíženci (21. mája – 20. júna)

Blíženci sú veľmi komunikatívni a spoločenskí, ale tiež majú tendenciu byť nepredvídateľní a nespútaní. Ich premenlivá nálada a neustála potreba zmeny môže byť pre ich partnera náročná. Je pre nich dôležité mať partnera, ktorý je flexibilný a schopný sa prispôsobiť ich rôznym náladám a záľubám.

Ryby (19. februára – 20. marca)

Ryby sú veľmi citlivé a emocionálne znamenia. Majú tendenciu byť veľmi vnímavé k emóciám svojho partnera, čo môže byť výhodou, ale aj záťažou. Pokiaľ ich partner nie je schopný vyjadriť svoje emócie alebo sa im nedostatočne venuje, môžu sa Ryby cítiť opustené a neporiadkové. Ryby potrebujú partnera, ktorý je schopný im poskytnúť dostatok emocionálnej podpory a porozumenia.

Kompatibilita znamení v astrológii

Astrológia je fascinujúcim poľom štúdia osobnosti a vzťahov. V nasledujúcej tabuľke môžete vidieť, ako sa Baran, Blíženec a Ryby môžu hodiť k ostatným znameniam zverokruhu.

Znamenie: Kompatibilita
Baran: Vodnár, Lev
Blíženec: Váhy, Vodnár
Ryby: Rak, Škorpión

Astrológia môže byť zaujímavým nástrojom pre sebapoznanie a pochopenie, ale nezabúdajte, že v konečnom dôsledku sú vzťahy o komunikácii, rešpekte a vzájomnej podpore. Nezáleží len na znamení, ale aj na tom, ako sa spolu partneri dokážu porozumieť a pracovať na svojom vzťahu.

Zdroj: extrafit.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané