Na obrázku sú traja ľudia, jeden z nich je muž. Dokážete vyriešiť túto zákernú hádanku a povedať, kto z nich to je?

Zdieľať
jeden z nich je muž
Na obrázku sú traja ľudia, jeden z nich je muž. Dokážete vyriešiť túto zákernú hádanku a povedať, kto z nich to je? Foto: brightside.me

Keďže veľmi dobre vieme, ako veľmi máte radi naše hádanky, jednu sme si pre vás opäť pripravili. Ide o optickú obrázkovú hádanku, ktorá poriadne precvičí nielen váš mozog, ale hlavne váš zrak. Budete totiž musieť vnímať aj najmenšie detaily, aby ste boli schopní túto hádanku vyriešiť.

Čas od času sa na sieti objavia hádanky, ktoré medzi užívateľmi internetu spôsobia poriadnu búrku. Správna odpoveď nie je vždy zrejmá a prísť na ňu nie je vôbec jednoduché. Tento test vnímavosti si vyžaduje veľa trpezlivosti a len málokomu sa podarí určiť správnu odpoveď. Otestujte si svoje zručnosti a zistite, či dokážete splniť túto výzvu!

Úlohou je nájsť na obrázku chlapca. Táto hádanka vyžaduje logické myslenie a zmysel pre detail.

Na fotografii sú traja študenti, ktorí sa od seba na prvý pohľad príliš nelíšia. Len majú inú farbu vlasov a svetrov. Ako sa ukázalo, iba jeden z týchto ľudí je muž.

Pokračujte na ďalšej strane

jeden z nich je muž
Na obrázku sú traja ľudia, jeden z nich je muž. Dokážete vyriešiť túto zákernú hádanku a povedať, kto z nich to je? Foto: brightside.me

V tomto prípade je najdôležitejšie Adamovo jablko, teda ohryzok. Má ho iba jedna postava – študent číslo 1. A ako už dobre vieme, Adamovo jablko majú len muži.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané