Ktoré miesto na tele je vaše najzraniteľnejšie? Záleží na vašom znamení

Zdieľať
najzraniteľnejšie
Ktoré miesto na tele je vaše najzraniteľnejšie? Záleží na vašom znamení Foto: depositphotos.com

Možno ste netušili, že každému znameniu zverokruhu vládne iná časť tela. Ľudia sú s touto časťou tela úzko spojení a sú v tomto mieste obzvlášť citliví. Viete, ktorá časť tela je vaša najzraniteľnejšia?

Baran (21.3. – 20.4.)

Hlava a oči

Svojhlavý a tvrdohlavý. Taký je Baran. V oboch slovách sa objavuje hlava, preto by si na ňu mali ľudia narodení v Baranovi dávať pozor. Ohnivému znameniu často všetko prerastá cez hlavu, čo je dané jeho impulzívnou povahou. Najprv koná, potom premýšľa. Nahromadená negatívna energia sa prejavuje najčastejšie bolesťami hlavy a očí.

Býk (21.4. – 21.5.)

Ramená a krk

Keď sa ľudia narodení v znamení Býka cítia skvele a sú v dobrej forme, chodia rovno a majú elegantné držanie tela. Akonáhle podľahnú stresu, ramená im sklesnú. Niet divu, nesú na svojich pleciach všetku ťažobu sveta a keď sa cítia pod tlakom, prejaví sa to práve bolesťami ramien a šije.

Blíženci (22.5. – 21.6.)

Pľúca a hlasivky

Blíženci zbožňujú podnetné rozhovory, koniec koncov je to jedno z najspoločenskejších znamení zverokruhu. Pre svoje nekonečné diskusie potrebujú mať zdravé hlasivky aj pľúca, ktoré najviac namáhajú a mali by sa o ne starať. Akonáhle majú dosť energie, ich hlas nemôžete prepočuť.

Rak (22.6. – 22.7.)

Hrudník a žalúdok

Toto znamenie  je silne spojené s hrudníkom a žalúdkom. Koniec koncov žena Rak je stvorená pre rodinu a zo svojej hrudi poskytuje výživu novorodencom. Žalúdok zase trávi všetko, čo jeme. Prehnane citlivý Rak často nedokáže stráviť správanie niektorých ľudí, v žalúdku cíti šteklenie, pokiaľ prežíva radosť. Akonáhle sa však cítia frustrovaní, ťaží ich bolesť na hrudi.

Lev (23.7. – 22.8.)

Srdce

Nie je žiadnym prekvapením, že ľudia zrodení v Levovi by sa mali starať o svoje srdce. Keď žiaria ako slnko a sú v eufórii, je ich srdce otvorené. Akonáhle sa cítia na dne, klesne im životná energia a v oblasti srdcového svalu cítia tupú bolesť. Levy tiež neraz zažili bolesť zlomeného srdca.

Panna (23.8. – 22.9.)

Tráviaci systém a slezina

Panna sa často cíti vystresovaná a prepadá úzkosti, a to kvôli svojmu puntičkárstvu. Často majú problémy s trávením, musia si dávať pozor na svoje stravovanie. Najmä by títo ľudia mali myslieť na potraviny, ktoré prospievajú slezine.

bolesť tela
Ktoré miesto na tele je vaše najzraniteľnejšie? Záleží na vašom znamení Foto: www.gettyimages.com

Váhy (23.9. – 23.10.)

Obličky a koža

V astrológii Váhy vládnu obličkám aj spodnej časti chrbta a akonáhle ich tieto miesta začnú bolieť alebo začnú mať zdravotné problémy, je to signál, že pracujú príliš tvrdo. Ich planétou je Venuša, planéta krásy a lásky, preto aj Váhy rady ukazujú svoju krásnu pokožku, ktorá je symbolom dokonalosti. Mali by sa o ňu extrémne starať.

Škorpión (24.10. – 22.11.)

Reprodukčné orgány a bedrá

Určite vás neprekvapuje, že zmyselným Škorpiónom vládne reprodukčný systém. Táto oblasť tela je pretkaná tisíckami nervov, poskytujúcich fyzické potešenie, ktoré si Škorpióni tak radi užívajú. Toto znamenie známe svojou ochraniteľskou povahou je citlivé aj na bedrá. O tieto telesné časti by sa mali dobre starať.

Strelec (23.11. – 21.12.)

Nohy a pečeň

Slobodomyseľní Strelci si užívajú dobrodružstvo a cestovanie. Najviac pri tom trpia ich nohy a chodidlá, ktoré ich vždy spoľahlivo zavedú do nových miest. Veľký pozor by si mali dávať na ochorenie pečene. Tento orgán niekedy zaťažujú na svojich cestách, kedy ochutnávajú najrôznejšie miestne špeciality.

Kozorožec (22.12. – 20.1.)

Kosti a kĺby

Ľuďom v znamení Kozorožca vládne Saturn, ktorý riadi kostrový systém, základ ľudského tela. Táto planéta dohliada na to, že dobre budujeme svoje životné základy, ktoré vydržia celý život. Keď sa títo ľudia cítia unavení a vyčerpaní, prvé, čo ich väčšinou začne bolieť, sú kolená, neskôr aj ostatné kĺby v tele.

Vodnár (21.1. – 20.2.)

Lýtka a členky

Rozlietaní Vodnári, ktorí neustále pátrajú po novinkách a chcú vedieť o všetkom, čo sa šuchne, trpia na bolesti lýtok a členkov. Stále niekde číha, sú celý deň na nohách, a tak niet divu, že ich trápia opuchy nôh. Stačí viac odpočívať.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Lymfatický systém

Ryby sú najcitlivejšie znamenia a to sa prejavuje na ich lymfatickom systéme, ktorý spája všetky časti tela a pomáha vyplavovať toxíny. Títo ľudia sú citliví na stres, sú veľmi emotívni a pokiaľ ich niečo trápi, prejaví sa to v upchatí lymfatických uzlín a pulzovaní nôh.

Zdroj: stylecaster.comtimesofindia.indiatimes.com

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané