Čo hovorí farba vašich pier o vašom zdraví? Červené majú pacienti s pečeňou, fialové pery majú pacienti so srdcom

Zdieľať
Čo hovorí farba vašich pier o vašom zdraví
Čo hovorí farba vašich pier o vašom zdraví? Červené majú pacienti s pečeňou, fialové pery majú pacienti so srdcom Foto: depositphotos.com

Naše ústa sa v priebehu našich životov menia ,kým sme mladí, postupom času starneme. Farbu  pier však treba sledovať, pretože môže naznačovať vážny zdravotný problém. Tu sú niektoré bežné zdravotné problémy s pozorovaním prirodzenej farby vašich pier.

Bledé pery

Požiadajte svojho lekára o krvný test, ak si všimnete, že vaše pery sú bledé. To môže naznačovať ťažkú ​​anémiu. Odporúča sa jesť červené mäso, tmavo zelenú zeleninu a datle. Ak sú vaše pery veľmi bledé, vo vašom tele je príliš veľa chladnej energie, čo má za následok pomalé trávenie a chladné končatiny. Pre zahriatie tela môžete jesť hrejivé pokrmy, ako je bravčové, jahňacie, tekvica a maliny.

Jasne červené pery

Červené pery môžu naznačovať, že pečeň a slezina nefungujú dokonale. Očistite si pečeň púpavovým čajom, chryzantémovým čajom a kyslým melónom. Užitočné sú tiež zeler a med. Predčasný spánok a život bez stresu môžu obnoviť funkciu pečene.

Čo hovorí farba vašich pier o vašom zdraví?
Čo hovorí farba vašich pier o vašom zdraví? Červené majú pacienti s pečeňou, fialové pery majú pacienti so srdcom Foto: www.gettyimages.com

Fialové alebo modré pery

Fialové alebo zelenkasté pery môžu byť problémom so srdcom a dýchacím systémom. V takom prípade sa poraďte s lekárom. To tiež znamená, že v tele nie je dostatok krvného obehu. Ak je okolo vašich pier zelená čiara, znamená to zlý prietok krvi okolo sleziny.

Tmavo červené, čierne pery

Musíte byť veľmi opatrní, tmavé pery môžu znamenať preťaženie tráviaceho systému. Očistite si žalúdok konzumáciou jogurtov a sladkých zemiakov.

Tmavo červená alebo fialová čiara okolo pier

Prirodzená tmavá línia pier na perách naznačuje, že energetická bilancia  je vyčerpaná. Znížiť stres!

Ružové pery

Ružové pery naznačujú vyvážené a zdravé telo. To znamená, že robíte všetko správne a že dodržiavate správne stravovacie a fitness návyky pre vaše telo.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané