Akým spôsobom držíte hrnček s čajom alebo kávou? Poloha vašich rúk o vás prezradí mnohé

Zdieľať
Akým spôsobom držíte hrnček
Akým spôsobom držíte hrnček s čajom alebo kávou? Poloha vašich rúk o vás prezradí mnohé Foto: brightside.me

Mnohí psychológovia sa snažia pripraviť niekoľko jednoduchých otázok, podľa ktorých spoznajú charakteristiku ich pacientov. Pozrite sa aj vy na tento zaujímavý test, podľa ktorého zistíte mnohé o sebe i svojich blízkych. Podľa polohy rúk, ktoré držia šálku kávy alebo čaju dobre poznáte, aký skutočne dotyčný človek je.

Definícia charakteru i povahy

Povahu človeka môžete vyčítať z kadejakých bodov, ľudia sa často pre charakteristiku obracajú k horoskopom alebo psychologickým hádankám. Jednu takú máme aj pre vás. Aby ste zistili skryté vlastnosti svoje alebo niekoho blízkeho, potrebujete poznať len túto metódu. Pozrite sa, ako spoznáte povahu človeka podľa držania hrnčeka s kávou.

Hrnček číslo jedna

Môžete o príslušnom človeku stopercentne povedať, že je veľmi sebavedomý. Cieľavedomosť je na dennom poriadku, a tak sa bude cítiť dobre na vedúcej pozícií v práci i doma. Často sa v povahe prejaví aj väčšia hrdosť, workoholizmus alebo nadradenosť.

Hrnček číslo dva

Sedí druhý obrázok priamo na vás? Ste pravdepodobne veľmi mierumilovný človek so schopnosťou načúvať druhým. Radi pomáhate ostatným, ľudia sa vám radi zverujú aj s najväčšími tajnosťami. Možno by neuškodilo občas použiť slovíčko „nie“, pretože často myslíte viac na druhých a seba odsúvate na druhú koľaj.

Hrnček číslo tri

Ak sa radíte medzi ľudí podľa hrnčeka číslo tri, vašou dominantou je pokoj a pragmatickosť. Váš život musí mať poriadok a dobre premyslený plán. Vo vašom živote nie je miesto pre ezoteriku alebo iracionálne myslenie, a tak celý život žijete pod miernym tlakom z pravidiel.

Hrnček číslo 4

Podľa hrnčeka číslo štyri sa iste radíte medzi ľudí, ktorí milujú starostlivosť o druhých. Vaša obava o zdravie a spokojnosť druhých je niekedy až príliš veľká. Oproti tomu dokážete skvele naplánovať všetky výlety alebo spoločné akcie, ľudia vo vašom okolí vás za to milujú.

Hrnček číslo päť

Ak ste vybrali hrnček číslo päť, je isté, že potrebujete cítiť lásku svojich blízkych. Milujete blízkosť svojich milovaných, bez rodiny a dobrých priateľov neurobíte jediný krok. Dobre sa vám nadväzujú priateľské i milostné vzťahy, pretože z vás srší vrelosť aj milá povaha.

Hrnček číslo 6

Vybrali ste posledný hrnček číslo šesť? Potom ste veľmi kreatívny a nápaditý človek. Milujete nové výzvy, v ktorých môžete ukázať svoju tvorivú schopnosť. Váš životný štýl je veľmi uvoľnený, a tak sa často nestretnete s pochopením druhých.

Podľa tejto charakteristiky ľahko zistíte, akí ste vy sami alebo ľudia vo vaše okolí. Stačí sa len pozerať na ich ruky, keď dvíhajú hrnček a hneď budete poznať o kúsok viac z ich vnútra. Najlepšie však je spoznať človeka osobne a nedať na prvý dojem. Psychologické poučky sú skvelým vodítkom k poznaniu ľudí, nie je to však jediný aspekt poznania.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané